Zarząd Stowarzyszenia Gmin Górniczych w Polsce przyjął poniższą uchwałę, w sprawie apelu do Rządu o wzmocnienia działań na rzecz ograniczania smogu. Stanowisko SGGP dot Smogu.
Dostępność