18 lutego Zarząd SGGP spotkał się po raz kolejny, aby dopracować szczegóły i podjąć ostateczną decyzję o zleceniu przygotowania i emisji programów pt. „Głos Gmin Górniczych” w telewizji TVT.–
Dostępność